کنسول جستجوی گوگل راهنمایی جدید را اضافه می کند

کنسول جستجوی Google گزارشهایی را برای دستور العمل های هدایت شده اضافه می کند

کنسول جستجوی Google اکنون گزارشی از عملکرد نتایج غنی “دستورالعمل هدایت شده” ارائه می دهد. Google در حال اضافه کردن پشتیبانی از دستورالعملهای راهنمایی در کنسول جستجو و همچنین امکان تأیید نشانه گذاری در ابزار Rich Rezultate Test است.نشانه گذاری Guided Recipe برای کمک به کاربران در طی فرآیند قدم به قدم هنگام جستجوی دستور العمل ها در دستیار Google طراحی شده است. Google این ویژگی را دو سال پیش راه اندازی کرد و تاکنون صاحبان سایت راهی آسان برای تعیین چگونگی عملکرد نشانه گذاری نداشته اند. علاوه بر این ، Google راهی برای اعتبارسنجی مارک ارائه نداده است تا مطمئن شود که به درستی اجرا شده است. با ویژگی های جدیدی که امروز اعلام شد ، گوگل محدودیت های خود را اعمال می کند:

به روزرسانی های کنسول جستجو

در کنسول جستجو ، صاحبان سایت می توانند کلیک و برداشتهای صفحه هایی را که در گوگل مشاهده می شود به عنوان نتایج غنی از دستور العمل های هدایت شده مشاهده کنند. کنسول جستجو همچنین گزارشی از عملکرد نشانه گذاری دستورالعمل هدایت شده ارائه می دهد و صاحبان سایت را هنگام شناسایی خطاها به آنها اطلاع می دهد. هنگامی که یک خطا برطرف شد ، صاحبان سایت می توانند از همان گزارش استفاده کنند تا به Google اطلاع دهند که یک صفحه تغییر کرده است و باید مجدداً بازیابی شود.

به روزرسانی در ابزار تست نتایج غنی

Google ابزار آزمایش Rich Rich Test را با قابلیت اعتبارسنجی نشانه گذاری Guided Recipe به روز کرده است. این به صاحبان سایت اجازه می دهد تا خطاها را بر اساس هر صفحه بررسی کنند. صاحبان سایت حتی می توانند نشانه گذاری خود را قبل از اجرای یک صفحه زنده آزمایش کنند ، زیرا تست نتایج Rich می تواند کد خام و همچنین صفحات منتشر شده را تحلیل کند. علاوه بر اعتبارسنجی کد ، این ابزار می تواند به صاحبان سایت نشان دهد که هنگام ارائه توسط دستیار Google ، نشانه گذاری Guided Recipe چه شکلی خواهد بود. این به روزرسانی اکنون برای کلیه سایتهایی که از نشانه گذاری دستورالعمل Guided Recipe استفاده می کنند در دسترس است. چرا اهمیت می دهیم این گزارشها و ابزارهای اضافی پیرامون نشانه گذاری دستور العمل می توانند برای سایتهایی که از مارک دستور استفاده می کنند شگفت آور باشد. شما فقط نمی توانید مشکلات مربوط به نشانه گذاری دستورالعمل خود را به شیوه ای کارآمد تر پیدا کنید ، اکنون می توانید به Google نیز گزارش دهید که این موارد را برطرف کرده اید. این می تواند منجر به نمایش سریع دستور العمل های شما در Google شود. منبع: Google منبع 2:searchenginejournal مطلب مرتبط Google News به کنسول جستجوی Google اضافه شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *