جستجوی Google لینک های موسیقی YouTube نشان می دهد

اکنون لینک های را برای گوش دادن به آلبوم های YouTube Music ، کاربر Reddit Bing_Me در روز جمعه منتشر کرده است. در نتایج جستجوی تلفن همراه ، پیوند در  “گوش دادن” سرویس های پخش موسیقی ظاهر می شود ، و در نتایج جستجوی دسک تاپ ، در یک لیست از سرویس های جریان در پانل دانش آلبوم ظاهر می شود. 

چرا اهمیت می دهیم

جستجوی Google از سال 2014 پیوندهایی به نتایج Google Play در نتایج موسیقی دارد. این اولین بار است که با پخش YouTube Music نیز آغاز می شود. سرویس YouTube Music قرار است Google Play Music را به دست بگیرد ، اما انتقال کند بوده است. اما این یک گام در این جهت است. توجه داشته باشید که YouTube Music همیشه به عنوان اولین گزینه در چرخ فلک جریان ظاهر نمی شود. گزینه گوش دادن از طریق YouTube Music در حال حاضر فقط وقتی کاربر برای جستجوی یک آلبوم خاص ظاهر می شود ، نه وقتی کاربر در جستجوی یک هنرمند یا یک آهنگ خاص است. گنجاندن در چرخ فلک جستجو روی پاشنه طراحی مجدد برنامه برای اندروید قرار می گیرد.

اطلاعات بیشتر در مورد اخبار

  • انتخاب پیوند موسیقی YouTube کاربر را به سمت سایت YouTube Music یا برنامه تلفن همراه سوق می دهد.
  • YouTube Music در نوامبر 2015 راه اندازی شد.
  • YouTube Music تمام ویژگی های اصلی Play Music را بر عهده خواهد گرفت ، گوگل در سال 2018 به The Verge تأیید كرد. این شركت قصد دارد مشترکان Play Music را به YouTube Music انتقال دهد ، The Verge همچنین گزارش داد.

منبع:https://searchengineland.com/google-search-showing-youtube-music-links-on-album-queries-330350  

مطالب مشابه

Google News به کنسول جستجوی Google اضافه شد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.