افزایش ترافیک سایت به کمک پینترست

افزایش ترافیک سایت از طریق پینترست

پینترست یک بستر باورنکردنی اجتماعی است. با استفاده از تاکتیک های تبلیغاتی مناسب ، می تواند ترافیک جدی به وب سایت شما وارد کند. در این مقاله ، ما در مورد 5 نکته و راهکارهای انتقال داده محور بحث خواهیم کرد که می تواند به شما در استفاده از سئو برای Pinterest برای رتبه بندی مطالب کمک کند.

بیش از 250 میلیون نفر هر ماه از پینترست به عنوان موتور جستجوگر و برنامه رسانه های اجتماعی استفاده می کنند ، بنابراین ایجاد محتوا متناسب با آن یک فعالیت ارزشمند است. با ایجاد عکسهای اشتراکی با توضیحات دوستانه SEO ، به عناصر بصری اساسی سیستم عامل بپردازید تا میزان قرار گرفتن در معرض این کاربران بیشتر شود و کلیک های خود را روی سکوی خود هدایت کنید.

تنها در یک هفته آخر هفته ، من با موفقیت با ایجاد پین چشم نواز برای پست های وبلاگ خود و پین کردن آنها را روی تابلوهای مربوطه ، میانگین بازدید کنندگان روزانه خود را در Pinterest را 32،000٪ افزایش دادم. من حتی 22111 برداشت را هم روی یک پین به ثمر رساندم که این افزایش 875 درصدی در جلسات ارجاع Pinterest به وب سایت من بود.

 درک پینترست

قبل از اینکه ما به مراحل راه اندازی Pinterest بپردازیم ، می خواهم موضوع درک Pinterest را معرفی کنم.

بسیاری از اعضای گروه فیس بوک ما (رایگان است ، در اینجا به ما بپیوندید ) سریع می گویند که Pinterest برای آنها کار نمی کند.

غالباً دلیل آن این است که آنها واقعاً زمان زیادی را صرف آشنایی با پلتفرم رایگان به عنوان pinner خود نکرده اند.

قبل از اینکه حساب Pinterest شغلی خود را راه اندازی کنید ، اکیداً توصیه می کنم شخصاً از این پلتفرم استفاده کنید.

از این برنامه برای مشاهده آنچه در صفحه جستجو به شما ارائه می شود استفاده کنید.

مباحثی را که Pinterest در مقابل انگشتان شما قرار می دهد ، به ویژه در بخش محبوب ، یادداشت کنید .

برخی از این موارد تحت تأثیر جستجوی خود شما قرار می گیرند ، در مورد من موارد ضروری عکاسی از سفر و سفرهای جاده ای است اما برخی دیگر براساس آنچه در کل سیستم عامل محبوب است ، خواهد بود.

بعضی اوقات این فصلی خواهد بود ، مانند دکوراسیون پاییز در بیرون و زمان های دیگر همیشه سبز مانند طراحی داخلی است .

چگونه می توان رتبه Googl مناسبی با حضور در پرینتست بیاوریم

در اینجا 5 عنصر اساسی و مضامین موجود در پشت تصاویر موفق و اشتراکی Pinterest وجود دارد:

عکس های با کیفیت بالا

: پس زمینه پین ​​های شما باید الگویی ، رنگی یا عکسی با وضوح بالا باشد که به موضوع مربوط می شود. به جای نمایش عکس بازیکن بازیکن بیس بال برای وبلاگی در مورد پخت کوکی های تراشه شکلات ، دقت کنید که متن مقاله شما دقیقاً منعکس شده است. خوب است که تصویر برجسته مقاله شما همانند عکس Pinterest شما باشد.

متن پوشانده شده در یک قلم خوانا

مگر اینکه شما یک اینفوگرافیک ایجاد کنید ، مقدار متن را در پین خود نگه دارید تا حداقل. از عنوان وبلاگ خود یا متن تغییر نام با کلمات کلیدی مختلف استفاده کنید که باعث می شود کاربران در پیمایش از طریق فید خود را کلیک کنند تا پین خود را کلیک کرده و ذخیره کنند.

عناوین و توضیحات مفصل

:بهینه سازی عنوان و توضیحات پین شما بخش مهمی از فرآیند سئو Pinterest است. نام پرونده ، توضیحات alt و برچسب های این تصویر که از وب سایت شما پین شده اند باید شامل عنوان مطالب و کلمات کلیدی مرتبط دیگری باشد که از انجام کلمه کلیدی و تحقیقات رقابتی به دست می آورید.

اندازه مناسب تصویر

ابعاد پیشنهادی برای تصویر Pinterest 735px x 1102px است. تصاویر زیر این ابعاد به طور معمول عملکرد بهتری نسبت به تصاویر ندارند. از این ابعاد دلخواه در برنامه طراحی گرافیکی مورد نظر خود استفاده کنید (برای پیشنهادات نرم افزاری به بخش بعدی مراجعه کنید).
موضوع سازگار: استفاده از یک موضوع ثابت در تمام تصاویر Pinterest شما جذاب به نظر می رسد و به تقویت آگاهی از برند کمک می کند. اگر یک طرح یا الگوی خاص پیدا کرده اید که به خوبی کار کند ، با آن همراه باشید. با صرفاً جایگزین کردن عکس و متن پس زمینه در قالب دلخواه خود ، صرفه جویی در ساخت تصویر Pinterest هر مقاله جدید.
به دنبال دستورالعمل های تعیین شده برای سبک ، عکس ها و متن برای تصاویر Pinterest که ایجاد می کنید ، پین های شما در برنامه بالاتر قرار می گیرد و در معرض قرار گرفتن در معرض و درگیری بیشتر کاربرانی قرار می گیرد که به جستجوی کلمات کلیدی مربوط به محتوای شما می پردازند.

بهینه سازی حضور شما در Pinterest

آیا می دانید بهینه سازی حضور شما در Pinterest می تواند به وب سایت شما در رتبه بندی موتور موتور جستجوی Google کمک کند؟

موتورهای جستجو بسته به تعداد بسیاری از سایتها یا وبلاگ های دیگر به وب سایت شما ، ارزش بالاتری را در وب سایت شما قرار می دهند. و هرچه سایتهای بیشتری بتوانند بک لینک را برای شما ارسال کنند ، سایت شما در جستجوی Google بیشتر خواهد شد.

چگونه Pinterest باعث افزایش رتبه Google شما می شود

برای کمک به مطالب خود در جستجوی Google چه کاری می توانید انجام دهید؟ این مراحل را امتحان کنید تا با کلیک مجدد به وب سایت خود اطمینان حاصل کنید که پین ​​های شما توسط افراد بیشتری یافت می شود که می توانند در افزایش پیوندهای شما کمک کنند

افزایش ترافیک به کمک پینترست
Pinterest باعث افزایش رتبه Google

کلمات کلیدی  بلند 3 – 4 کلمه کلیدی در عباراتی هستند که مخصوص محتوای مورد نظر در انتخاب شماست. هنگامی که یک پینر از یک عبارت خاص برای جستجو استفاده می کند ، آنها تمایل دارند به دنبال چیز خاصی باشند که می خواهد اطلاعات بیشتری در مورد آن بخرند ، بخرند یا بخوانند.

و هنگامی که می توانید آن ویژگی خاص را با کلمات کلیدی خود بدست آورید ، شانس بیشتری برای تبدیل آن به یک کلیک به وب سایت خود دارید.

چند سنجاق باید روزانه سنجاق کنم؟

سوالات شماره یک که مرتبا همیشه می پرسند این است – چند سنجاق باید روزانه سنجاق کنم؟

هیچ کس پاسخی برای این موضوع ندارد.

برخی از کارشناسان پیشنهاد می کنند که قانون 2/1 را دنبال کنید به عنوان مثال 20 پایه خود و 10 پایه دیگر.

دیگران طبق توصیه Pinterest که می خواهد محتوای مکرر تازه داشته باشد ، هر روز 1-15 پین تازه پین ​​می کنند.

در اینجا کاری است که اعضای گروه فیس بوک ما در اینجا انجام می دهند .

بسته به موضوع پین ، ممکن است دریابید که یک روز از هفته بهتر از دیگران است ، به عنوان مثال پیمایش الهام بخش یکشنبه.

محبوب در Pinterest باشید

نکته دیگری که باید درک کنید این است که Pinterest مانند پلت فرم مهمانی است .

برای اینکه متوجه شوید باید یکی از محبوب ترین افراد Pinterest باشید.

این بدان معنی است که پین ​​شما با ارزش تر خواهد بود یا وزن بیشتری در Pinterest از سایر پین های pinner دارد زیرا از حضور شما در Pinterest استفاده می کنید. من با جزئیات بیشتر در وبلاگ آماده برای ترافیک به این موضوع می پردازم اما آنچه شما باید بدانید اینست:تعامل خود را رشد دهید
این دو عامل هستند که باعث می شود پینترست محبوبیت خود را بدانید . هنگامی که پین ​​های شما یک درگیری را درگیر می کند – موجب صرفه جویی در ، کلیک های عبور ، کلوزآپ می شود – و می بیند که مشخصات شما با توجه به تعداد دنبال کننده های شما معتبر است ، Pinterest توجه می کند.

یادداشت های نهایی در مورد SEO برای Pinterest و Pinterest کلمات کلیدی

بنابراین اکنون برخی از بهترین روشها را برای Pinterest SEO یاد گرفته اید که می توانید بلافاصله آنها را انجام داده و آنها را پیاده سازی کنید.

مانند Google ، ممکن است مدتی طول بکشد تا تلاش شما برای جستجوگرها Pinterest آغاز شود ، اما اگر این قانون را رعایت کرده اید باید شروع به دیدن پین های خود در زیر چشم راست کنید که به نوبه خود باعث بازدید افراد بیشتری از شما می شود کسب و کار.

و اتفاقات خوب شروع می شوند.

مطالب مرتبط

نحوه استفاده از توییتر برای تأثیرگذاری در نتایج جستجوی Google

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.